Otwieramy nową sekcję Kancelarii!

Dział Kredytów Frankowych i Kredytów Złotowych dla Klientów indywidualnych

Moja kancelaria od zawsze zajmowała się obsługą klientów biznesowych. Razem z moim wspaniałym zespołem wspieramy spółki i przedsiębiorców w optymalnym budowaniu struktur prawno-podatkowych oraz sprawach przed KRS.

Przyszedł jednak taki moment, w którym moja ścieżka zawodowa przecięła się z jedną z najlepszych specjalistek od prawa bankowego w Polsce. Jej doświadczenie w obsłudze spraw sądowych zlecanych przez spółki z sektora bankowości i finansów (zarówno z powództwa kredytobiorców, jak i z powództwa banków) stanowi unikatowe doświadczenie pozwalające na skuteczne reprezentowanie naszych Klientów przy zastosowaniu doskonale opracowanej linii każdego stanu faktycznego. 

Nasza wieloletnia znajomość na stopie prywatnej niejednokrotnie pokazała nam, że kierujemy się podobnymi wartościami w życiu i w pracy. Obie kładziemy bardzo mocny nacisk na wykorzystywanie naszej wiedzy w jak najlepszym interesie Klienta i bardzo indywidualne podejście do każdej sprawy. Cenimy relacje z Klientami. Stawiamy bardzo duży nacisk na dobrą atmosferę. Nasze doświadczenie pokazało nam, że firmy i kancelarie nastawione na masową obsługę klientów to nie są miejsca, w których jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać nasze know how i doświadczenie.  

Wreszcie przyszedł dzień, w którym znalazłyśmy przestrzeń do nawiązania współpracy na naszych zasadach. 6-letnie doświadczenie w sprawach frankowych, kredytach złotowych zarówno po stronie banków jak i podmiotów indywidualnych, udział w ponad 1300 procesach o unieważnienie kredytu, ponad 300 skomplikowanych stanów faktycznych to część ogromnego kapitału, który zaoferujemy Państwu w pracy nad Waszym pozwem o unieważnienie kredytu hipotecznego opartego o wskaźnik Libor lub Wibor. 

W większości banków, umowy denominowane lub indeksowane do franka szwajcarskiego zawierane w okresie od 2002 – 2010 zawierały niedozwolone klauzule umowne.

Klauzule abuzywne w umowach frankowych spotykamy najczęściej w umowach z bankami z poniższej listy. Sprawdź, czy Twój bank znajduje się na liście lub skontaktuj się z nami bezpośrednio poprzez formularz poniżej:

  • mBank, Multibank (BRE Bank)
  • Getin Bank
  • PKO BP
  • Deutsche Bank
  • ING Bank Śląski
  • Millenium Bank
  • Santander Consumer Bank
  • Raiffeisen Bank
  • BPH Bank

Kredyty złotowe  

W związku z tym, że sądy zauważają również problem związany z kredytami złotowymi – opartymi o WIBOR w naszej Kancelarii mogą Państwo również przeanalizować umowę kredytu hipotecznego w złotówkach (tzw. kredyty złotowe).

W umowach kredytowych wskazywane są najcześciej WIBOR 1M, WIBOR 3M LUB WIBOR 6M. Jak się okazuje, banki wskazywały jedynie deklaratywne dane dotyczące ustalenia aktualnego wskaźnika WIBOR.

Jednocześnie, poddaje to w wątpliwość, czy wskaźnik stosowany przez banki w umowach kredytów hipotecznych w złotówkach był wiarygodny. Skutkiem wyeliminowania wskaźnika WIBOR z umowy kredytowej może być również obniżenie raty kredytu poprzez ustalenie, że jedynym składnikiem oprocentowania kredytu pozostałaby marża banku.

BEZPŁATNIE PRZEPROWADZIMY ANALIZĘ PAŃSTWA UMOWY KREDYTOWEJ ZAWARTEJ Z BANKIEM,

WSKAŻEMY SZANSE POWODZENIA I OCENIMY RYZYKA

GWARANTUJEMY INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO SPRAWY.

JESTEŚMY KANCELARIĄ ADWOKACKĄ ZATEM DZIAŁAMY W OPARCIU O ETYKĘ ZAWODOWĄ.

KONTAKT W SPRAWIE ANALIZY UMOWY KREDYTOWEJ

Zachęcamy również do skontaktowania się z nami telefonicznie pod numerem: +48 500 550 313.