Gotowe spółki z czystą historią

Kup spółkę szelfową z naszego portfela

Kup czystą spółkę bez zobowiązań

Co to są spółki szelfowe?

To tzw. czyste spółki. Nie posiadają żadnej historii obrotów, bo nigdy nie prowadziły działalności. Spółki szelfowe są utworzone zgodnie z przepisami i wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego. Posiadają numer KRS, NIP oraz REGON.

Czy zakup spółki szelfowej jest bezpieczny?

Ze względu na brak historii dokonywania jakichkolwiek transakcji przez spółkę, kupujący ma gwarancję, że wraz z zakupem nie nabędzie żadnych długów lub innych zobowiązań. Zakup gotowej spółki szelfowej jest dużo bezpieczniejszy niż zakup spółki z historią sprzedaży i zakupów. Nawet w przypadku przeprowadzenia procesu due diligence zabezpieczenie się przed odpowiedzialnością z tytułu wcześniejszych zobowiązań spółki jest niezwykle trudne i ryzykowne.

Czym różni się spółka szelfowa od zwykłej spółki?

Spółki szelfowe są tworzone z myślą o kolejnych nabywcach. Z tego względu ich dokumentacja jest skrupulatnie prowadzona i wszelkie czynności prawne dokonywane przez spółkę są rejestrowane. Dzięki temu przy sprzedaży spółki nabywca otrzymuje kompletny zestaw dokumentów wraz z aktami rejestrowymi, księgą protokołów, księgą udziałów i innymi dokumentami niezbędnymi do prowadzenia działalności zgodnie z prawem.

Czy istnieje możliwość zakupu spółki przez internet?

Tak, mamy w ofercie spółki, które mogą być sprzedane przez internet.

Co można zmienić w spółce szelfowej?

Na życzenie dostosowujemy kształt spółki do zapotrzebowania. Elementy najczęściej zmieniane to siedziba, nazwa spółki, PKD oraz dopłaty do spółki. Część z naszych Klientów decyduje się na pełne profilowanie umowy spółki i zmieniamy także zapisy m.in. dotyczące zarządu, sposobu podejmowania uchwał w spółce, dziedziczenia udziałów, zabezpieczenia spółki przed wrogim przejęciem. Nasz zespół prawników wspiera Państwa na każdym etapie proponując najbardziej optymalne rozwiązania.

Dlaczego spółka szelfowa?

Największą przewagą tej spółki jest jej wiarygodność i możliwość rozpoczęcia działalności od razu po zakupie. Kupując taką spółkę mamy pewność, że nic nas nie zaskoczy i oszczędzamy na kosztach założenia działalności oraz czasie niezbędnym do przejścia przez proces rejestracji.

Ceny spółek szelfowych

Jeśli jesteś zainteresowany naszym portfelem spółek szelfowych oferujemy spółki w cenie od 1500,00 zł netto.

Cena jest uzależniona od stażu spółki oraz konkretnych właściwości spółki np. rejestracji do VAT lub posiadanie rachunku bankowego, a także dostępności.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem spółki – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy na wszystkie pytania.

Prowadzenie firmy to zawsze wyzwanie. Nasza praca to zabezpieczenie Ciebie i Twojej działalności. Zadzwoń do nas i zacznijmy od dziś!

Jeśli wolisz - zostaw nam informację, kiedy chcesz porozmawiać - oddzwonimy!

Ustal termin